Võimsust ja nutikust suuremahuliste tööde jaoks

Kui töö nõuab masinalt võimsust, paneb meie suurim Wille mängu oma jõu ja nutikuse. Wille 875 on õrn hiiglane keskkonnahoolduses, mille avar ja vaikne kabiin tagab, et juht tunneb end mugavalt ka kõige raskemate tööülesannetega. Masina jaoks ei ole probleem teha tööd ka laiade tööseadmetega, näiteks suuremahuline harjamine, pesemine või laadimistöö, sest tegemist on lihtsasti juhitava ja paindliku tööriistaga. Püsikiiruse hoidja muudab töö ja liiklemise objektide vahel lihtsamaks ning vajadusel kohandab Wille mootori hüdraulikat automaatselt sõidukiirusele. Juht saab töö hõlbustamiseks masina seadistustesse salvestada sobivad tööseadme põhised sõidukiirused. Wille 875 keskkonnasõbralik Tier V mootor töötab ka biodiisliga.

Wille 875 feature image

Nähtavus ja mugavus vaikses kabiinis

Meie kliendid on kiitnud, et uus kabiin on ruumikas ja meeldiv ning seal on vaikne. Wille juhil on hea olla kogu tööpäeva ning kõik masina omadused on käeulatuses. Nähtavus läbi klaasukse ja üles kaarduva tuuleklaasi on suurepärane nii allpool asuvale ümbrusele kui ka hoobade maksimaalsele kõrguseni. Külje- ja tagaakendest näeb mugavalt ümbrust. Madalam armatuurlaud jätab rohkem ruumi põlvedele ja parandab nähtavust ettesuunas.

Keskkonnasõbralik jõumoment Stage 5 mootorilt

Uusima heitmeklassiga, osakestefiltri ja SCR-katalüsaatoriga Stage 5 mootor teeb Wille 875 kasutamise keskkonnasõbralikumaks. Kütusena võid kasutada ka taastuvat ja keskkonda vähem koormavat biodiislit HVO100. 105 kW Kohleri diiselmootor peidab endas uskumatut 650 Nm jõumomenti ning sellel puudub heitgaasi tagastussüsteem (EGR).

Wille 665 stage 4 engine

Püsi Wille tööga kursis

Juhina on sinu kasutuses selge ja suur ekraan, mis pakub mitmesuguseid andmeid masina töö kohta ning ka juhendab Wille kasutamisel. Kasutajaliides on täielikult uuendatud ning masina funktsioone saad hõlpsalt juhtida otse ekraanilt. Olulisemad ja kõige enam kasutatud funktsioonid nagu sõidurežiimid ja hüdraulika reguleerimine on toodud juhi parema käe ulatusse, et töö sujuks lihtsamalt ja tõhusamalt. Masina funktsioone juhitakse käetoel paikneva navigeerimisrulliga, mille juures on ka kiirnupud sageli kasutatavate funktsioonide tarbeks.

New Wille multifunctional display

Juurdepääs hooldatavatele sõlmedele

Et juht saaks kergesti mootori töövedelikke kontrollida või Willet hooldada, on meie masina mootorikate täielikult avatav. Selle saab lahti nihutada ja vajadusel ära võtta. Pärast hooldust saab mootorikatte vaevata tagasi kinni tõmmata. Mugav juurdepääs mootorisektsioonile vähendab hoolduseks ja kontrollimiseks kuluvat aega ja jätab rohkem aega tegelikuks tööks.

Kaitsmed ja lülituskaardid asuvad kabiini paremal küljel ja väljastpoolt käsitsi avatava luugi kaudu pääseb neile kergesti ligi. Selge kaitsmete skeem luugi siseküljel annab informatsiooni kaitsmete asukoha kohta.

Wille 875 showing engine cover off

Töö ühe korraga tehtud

Willele saab kinnitada tööseadmeid nii ette, taha kui ka mootorisektsiooni peale. See võimaldab paigaldada masinale korraga seadmed mitme eri töö tarvis: näiteks saab teepinna harjamise ajal seda ka kasta, kandes samal ajal mootorisektsiooni kohal kuni 10 korda rohkem vett kui tavalise pesupaagiga võimalik. Samuti saab ühe sõidukorraga puhastada teid lumest, neid liivatada ja ühtlasi liivalaoturit täita. See säästab mitte üksnes aega, vaid ka kütust, sest enam pole tarvis seadmete vahetamiseks tagasi sõita ega paagi täitmiseks tööd katkestada.

Wille has 3 places for Work attachments to be used simultaneously

Nutikalt ökonoomne

Wille 875 standardvarustuses on Automatic Eco Drive funktsioon, mis vähendab kütusekulu ja alandab müra. Funktsioon reguleerib mootori pöörded optimaalseks siis, kui juht parajasti kõrgeid pöördeid ei vaja. Nii vähenevad oluliselt nii kütusekulu kui ka heitmete kogus. Kõige enam on sellest funktsioonist kasu ühest paigast teise sõitmisel.

Automatic Eco Drive

Kohanda Wille täiesti omanäoliseks

Wille käitumine on käegakatsutavalt seadistatav. Salvesta tööseadme profiilidesse enda jaoks sobivad liikumiskiirused ning võta need mugavalt kasutusele, kui vahetub ülesanne või masinajuht. Isikliku juhiprofiili kaudu saad kiiresti kasutusele võtta kõik tööseadme ja juhtkangi funktsioonide jaoks salvestatud seadistused.

Wille ekraanilt näed ka tööhüdraulika kogust liitrites, selle teadmise abil on lihtsam iga tööseadet õigesti kasutada. Võid andmeid kasutada ka tööseadme profiilide loomiseks.

Display Work Profiles screenshot

Endisest parem juhitavus

Smart Drive pakub roomepedaalile ergonoomilisemat alternatiivi. Kui valitud on Smart Drive režiim, muudab programm gaasipedaali sõidupedaaliks. Nüüd valib käsigaas mootorile sobivad pöörded ja sõidupedaali ülesandeks jääb sõidukiirust reguleerida.

Smart Drive on Wille professionaalne viis töö hõlbustamiseks ja selle tulemuslikkuse tõstmiseks.

SmartDrive

Ladusalt sujuvad tööd ja teisaldussõidud

Täpne, töökasutuseks optimeeritud püsikiiruse regulaator Smart Cruiser töötab autost tuttava loogikaga. See lihtsustab näiteks sahkamis- ja harjamistöid ning teeb mugavamaks ka teisaldussõidu. Saad paremini tööle keskenduda, ümbrust märgata ja vältida ohuolukordi, kuna kiiruse reguleerimine ei võta tarbetult tähelepanu. Töö ajal saad kiirust hetkeks vähendada ka roomepedaaliga, ilma et peaksid püsikiiruse regulaatori välja lülitama.

Smart Cruiser Logo

Kasuta masina veojõudu täiel määral

Kui vajad jõudu rasketeks töödeks, on Wille 875 parim töökaaslane. Sõidurežiim Heavy Duty võimaldab ära kasutada kogu masina veojõudu näiteks pealelaadimisel ja sahkamisel ning isegi raskete koormate käsitsemine sujub nobedalt ja muretult. Tänu optimaalsele koormusele hoiab HD-sõidumoodul pikal kasutamisel jõuülekande osi.

Heavy Duty Drive Mode

Jäta tööhüdraulika juhtimine automaatikale

Unusta pidev nupukeeramine. Sõidukiiruse järgi seadistuv Smart Flow mootorihüdraulika juhib tööseadme kiirust automaatselt, nii toimub liivatamine alati sama ühtlaselt, olenemata kiiruse vaheldumisest. Selle abil saad keskenduda keskkonna jälgimisele ning saad oma tööd teha võimalikult hästi. Kui saad korraga päriselt sahata ja liivatada, sujub töö tõhusamalt. Kiiruse järgi seadistuvat hüdraulikat saad kasutada nii ette kui ka taha kinnitatud tööseadmega.

Smart Flow Logo

Parajalt määret töö vajaduste järgi

Süsteem Smart Lube reguleerib keskmäärimissüsteemi antava määrde kogust vastavalt töö määrdevajadusele. See pikendab või lühendab määrimisintervalli automaatselt ning väldib liigset määrimist ja lekkeid, määrdekulu väheneb ning paaki tuleb harvem täita.

Süsteem Smart Lube on Wille masinale saadaval valiktarvikuna.

Smart Lube logo